Ludzie coraz częściej decydują się na pożyczki i kredyty bez zaświadczeń o dochodach. Jest to doskonały sposób dla osób, które nie miałyby szans na otrzymanie kredytu od ręki,mogą zaś uzyskać kredyty bez zaświadczeń, właściwie wyglądają takie oferty jak kredyty bez zdolności kredytowych. Nikt nie weryfikuje dokumentów, nikt nie sprawdza czy taka osoba będzie w stanie spłacić swoje zobowiązanie. Zazwyczaj formalności można załatwić przez Internet a jedynym wymaganym dokumentem jest dowód osobisty i potwierdzenie swoich danych. Takiego rodzaju pożyczki są bardzo wygodne, jednak warto dokładnie sprawdzić wszelkie ich warunki.

Kiedy sięgamy po pożyczki?

Ludzie przede wszystkim decydują się na pożyczki bez zaświadczeń o dochodach w konkretnych okresach w ciągu roku, kiedy potrzebna jest większa ilość gotówki niż zazwyczaj. Tyczy się to między innymi takich okresów jak święta, wyjazd na urlop czy rozpoczęcie roku szkolnego, gdy trzeba dzieciom zakupić potrzebne przybory i podręczniki. Są to okresy, kiedy najłatwiej jest uzyskać pożyczki bez zaświadczeń, ponieważ wtedy też wiele instytucji finansowych wychodzi z inicjatywą podjęcia tego typu zobowiązania finansowego, gdyż owocuje to korzyścią dla obu stron. Tego typu pożyczki są nazywane „chwilówkami”, gdyż nie potrzeba wiele zachodu, by tego typu pomoc uzyskać, to doskonały sposób dla osób, które nie potrafią w ciągu roku zaoszczędzić np. na urlop.

W banku bez szans

Takiego rodzaju kredyty bez zdolności kredytowych możemy uzyskać jedynie w instytucjach parabankowych. Nie ma możliwości, abyśmy uzyskali kredyt w banku, kiedy nie posiadamy odpowiednich dochodów jak i również dobrej historii w biurze informacji kredytowej. Tak więc dla osób nie spełniających wymagań bankowych jedyną drogą pozostaje poszukiwanie firm, które udzielają kredyty bez zdolności kredytowych. Powinniśmy jednak pamiętać, że pieniądze pożyczone w ten sposób zawsze są zazwyczaj znacznie droższe niże pożyczone w tradycyjnym banku. Warto to dokładnie przekalkulować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *